Home | Kontakt | Serwis | Pomoc zdalna  
 
Alatea logo Unilogic
 
 
  Strona Główna > Programy Wapro > WAPRO MAG Mobile 2 informacje > WAPRO MAG Mobile funkcje
Programy Asseco Wapro
Alatea-złoty dealer
Wapro aktualności
JPK - jednolity plik kontrolny
Programy WAPRO - home
Aktualne wersje
Promocje Wapro
Cennik Asseco Wapro
Wapro linie
moduły Wapro
Wapro przeznaczenie
Cennik Wapro
 

 

 

 

Promocje Asseco WaproWapro demoCennik programów Waproprogramy Wapro sprzedażAsseco Wapro aktualizacja
WF-MAG Mobile aktualizacja

WAPRO Mag Mobile 2 program do sprzedaży mobilnej informacje

 

WF-MAG najważniejsze informacjeProgram do sprzedaży mobilnej WAPRO Mag Mobile 2 informacje szczegółowe

 

Menu główne

WAPRO Mag Mobile 2 udostępnia bogatą funkcjonalność systemu WAPRO Mag dla Windows na urządzeniach przenośnych. Przyjazny sposób obsługi i czytelne menu pozwalają na szybki i łatwy dostęp do potrzebnych funkcji.

mob_screen_1.jpg

 

Kartoteki

Synchronizacja danych z centralą firmy pozwala na korzystanie z aktualnych kartotek kontrahentów i asortymentów. Szereg filtrów i dodatkowych funkcji dostępnych w podręcznym menu pozwala na wygodne wyszukiwanie i wykorzystywanie informacji. Szybki serwer bazy danych umożliwia przechowywanie ogromnych ilości informacji. Baza danych może zawierać nawet kilkadziesiąt tysięcy asortymentów i kontrahentów.

mob_screen_2.jpg mob_screen_2.jpg

 

Zamówienia

Moduł zamówień programu WAPRO Mag Mobile 2 odgrywa istotną rolę w usprawnieniu procesu obsługi klienta oraz wspiera efektywne zarządzanie stanami magazynowymi i łańcuchem dostaw. Aplikacja umożliwia zarówno przyjmowanie zamówień od odbiorców jak i składanie zamówień do dostawców. W obu przypadkach użytkownik określa oczekiwany termin realizacji oraz priorytet ważności zamówienia. Zamówienia przyjęte od odbiorców pozwalają prognozować sprzedaż w centrali firmy i na tej podstawie planować dostawy towaru odpowiadające zapotrzebowaniu klientów. Zamówienie może zostać przesłane do centrali firmy od razu po wystawieniu dokumentu.

mob_screen_2.jpg mob_screen_2.jpg

 

Należności i Zobowiązania (Rozrachunki)


Dostęp do wiedzy o stanie rozrachunków jest bezcenny w procesie obsługi klienta. Użytkownik programu może skontrolować poziom zadłużenia kontrahenta, dokonać windykacji należności lub podjąć decyzję o odmowie realizacji zamówienia. WAPRO Mag dla Windows Mobile zapewnia realną kontrolę stanu zadłużenia dzięki transmisji danych przez telefon komórkowy.

mob_screen_3.jpg

 

Dokumenty magazynowe, handlowe i finansowe

W programie WAPRO Mag Mobile 2 dokumentem handlowym jest faktura VAT i Paragon fiskalny. Wystawiając fakturę, program samodzielnie rejestruje odpowiedni dokument magazynowy tak aby stan magazynu był rzeczywisty i prawidłowo udokumentowany. Można również wystawić tylko dokument WZ, a w późniejszym etapie dokonać jego zafakturowania. Jeżeli realizujemy sprzedaż gotówkową, system utworzy odpowiedni dokument finansowy tak aby przyjęcie gotówki przez handlowca było odpowiednio udokumentowane. Pozwala to na tworzenie w centrali firmy raportów kasowych i rozliczanie pracowników z gotówki.

mob_screen_2.jpg mob_screen_2.jpg

 

Wymiana (synchronizacja) danych

Szybkość przepływu informacji ma decydujące znaczenie we współczesnej firmie. Dobrze wyszkolony handlowiec nie mając dostępu do aktualnych danych nie będzie mógł w pełni wykorzystać swojego potencjału. W systemie WAPRO Mag Mobile 2 aktualizacja danych jest podstawowa cechą systemu. Wykorzystując telefon komórkowy z transmisją danych w standardzie GPRS, EDGE lub UMTS mamy możliwość natychmiastowej synchronizacji informacji pomiędzy człowiekiem w terenie, a siedzibą firmy. Zamówienia, faktury, informacje o windykacji trafiają do centralnej bazy danych, gdzie mogą być poddane dalszej obróbce. Do mobilnego handlowca trafia informacja zwrotna aktualizująca lokalną bazę informacji o kontrahentach i stanach magazynowych.

 

Konsola zarządzająca

Konsola zarządzająca WAPRO Mag Mobile 2 służy do kontroli pracy pracowników mobilnych. W Konsoli zarządzającej nadajemy uprawnienia, decydujemy o sposobie numeracji dokumentów mobilnych i tworzymy plany wizyt. W bazie danych Konsoli zarządzającej możliwy jest podgląd dokumentów wysyłanych z aplikacji mobilnej oraz danych przychodzących z systemu WAPRO Mag dla Windows.  Jest to aplikacja która pomaga firmom zatrudniającym wielu handlowców na sprawniejszą ich obsługę i kontrolę.

 
Informacje

O naszej firmie...
O naszych Klientach...
Kontakt

Szybki kontakt:

tel.: 22 750 10 50
email: biuro@alatea.pl

Oferta oprogramowania

Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Finanse i księgowość
Kadry i płace
Handel i magazyn
Fakturowanie

Systemy ERP i inne

enova.ERP
Optima
Graffiti.erp
Asseco Wapro
Athenasoft
   
 

Programy do kosztorysownia NORMA Expert i Norma PRO Programy WAPRO atrakcyjne ceny - Zapytaj! Zapytaj o atrakcyjna ofertę
na program enova365
Programy Wapro taniej